Dzień Patrona Szkoły

Dzień Patrona Szkoły"Stefan Żeromski nam towarzyszy ponad trzydzieści wspaniałych lat..."
tak śpiewała społeczność szkolna w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Zabierzowie Bocheńskim w Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego 30 listopada 2010 roku obchodząc uroczyście Dzień Patrona. Koordynatorem był Samorząd Szkolny pod opieką p. Jolanty Pałki-Wysogląd, który przygotował ciekawy program artystyczny.

Radośniejsze dzieciństwo

Radośniejsze dzieciństwoPod koniec września 2010 roku uczniowie z Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Zabierzowie Bocheńskim ze Szkoły Podstawowej im. S.Żeromskiego wzięli udział w projekcie „Bezpieczne dzieciństwo na wsi”. Najmłodsze dzieci zaprezentowały się w konkursie plastycznym, a starsi wykazali się wiadomościami w konkursie wiedzy. Koordynatorem w szkole była p. Urszula Antończyk, nauczycielka wychowania fizycznego, która po przeszkoleniu, wspomagała konkursowiczów wiedzą, podsuwała właściwą literaturę oraz czuwała nad prawidłowym przebiegiem konkursu.

Święto Niepodległości

Święto NiepodległościW dniu 9 listopada 2010 roku odbył się w naszej szkole uroczysty apel poświęcony obchodom 92 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji uczniowie z kółka teatralnego oraz członkowie chóru zaprezentowali przygotowany montaż słowno - muzyczny.

VIII Bal Czarnych Charakterów

VIII Bal Czarnych CharakterówDnia 26.10.2010 roku odbył się VIII Bal Czarnych Charakterów zorganizowany przez Klub Europejski. Jak co roku wszyscy uczestnicy mieli obowiązek przyjść na bal przebrani za różne przerażające stwory. Tak też się stało. Przybyły przedziwne zjawy z całej okolicy: wilkołaki, czarodziejki, czarownice i inne potwory. Goście przybyli na bal bardzo chętnie wzięli udział w przygotowanych konkursach.

Konkurs Halloween

Konkurs HalloweenCoroczny konkurs Halloween odbył się 25.10.2010 roku. Uczniowie klas IV-VI przygotowali tak dużo ciekawych prac, że konkurs został roztrzygnięty w III kategoriach: "Najładniejsza dynia", "Najstraszniejsza dynia", "Najsymaptyczniejsza dynia". To co można wyczarować ze zwykłej dyni zobaczyć można w galerii.

Pasowanie pierwszoklasistów

Pasowanie pierwszoklasistów"Będę się starać być dobrym kolegą,
swym zachowaniem i nauką
sprawiać radość rodzicom i nauczycielom"

Tak ślubowali 14.10.2010r. pierwszoklasiści w obecności całej społeczności szkolnej w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Zabierzowie Bocheńskim.
Wygenerowano w sekund: 0.01